Komisja Oświaty i Wychowania, Kultury Fizycznej oraz Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego Kadencja 2010 - 2014

Skład

Przewodniczący Komisji

Z-ca przewodniczącego

Członek komisji

Członek komisji

Członek komisji

Członek komisji

Członek komisji

Rejestr zmian

Data wytworzenia dokumentu: 2014-12-08
Osoba odpowiedzialna za treść dokumentu: Tomasz Maciejewski
Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 31 lipca 2015 11:49
Dokument wprowadzony do BIP przez: Administrator
Ilość wyświetleń: 32239
26 lutego 2019 09:28 (Tomasz Maciejewski) - Dodanie członka komisji: Członek komisji.
20 grudnia 2018 12:40 (Tomasz Maciejewski) - Aktualizacja danych stanowiska: Przewodniczący Rady Miejskiej.
20 grudnia 2018 12:39 (Tomasz Maciejewski) - Aktualizacja danych stanowiska: Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej.